Ako vymeniť/vrátiť tovar

VRÁTENIE TOVARU:

V prípade, že chcete z nejakého dôvodu vrátiť tovar, ktorý je bezchybný a nepoškodený, vyplňte prosím návratku, ktorú ste dostali s faktúrou a zašlite nám ju spolu s tovarom späť. Tlačivo Odstúpenie od zmluvy / Návratku si môžete stiahnuť aj na našej stránke a poslať nám ju elektronicky na adresu nono@nono.sk.
Tovar je možné vrátiť len v bezchybnom stave a v originálnom balení do 14 dní od prevzatia zásielky.

Tovar neposielajte späť s dobierkou, takýto balík nebudeme môcť prevziať.

Na vrátený tovar Vám vystavíme dobropis a peniaze za tovar Vám budú vrátené na účet alebo poštovou poukážkou (spôsob vrátenia peňazí si zvolíte na Návratke).

Pri vrátení tovaru poštovné nevraciame, nakoľko sme ho zaplatili za doručenie zásielky k Vám.

VÝMENA TOVARU:

V prípade, že chcete z nejakého dôvodu vymeniť tovar, ktorý je bezchybný a nepoškodený za iný, vyplňte návratku, ktorú ste dostali s faktúrou a zašlite nám ju spolu s tovarom späť. Tlačivo Odstúpenie od zmluvy / Návratku si môžete stiahnuť aj na našej stránke a poslať nám ju elektronicky na adresu nono@nono.sk.
Tovar je možné vymeniť len v bezchybnom stave a v originálnom balení do 14 dní od prevzatia zásielky.

- VYMENIŤ ZA INÝ (na Návratke uveďte prosím kód nového produktu, názov, počet kusov a cenu z e-shopu) (pri výmene nereklamovaného tovaru účtujeme poštovné podľa zvoleného spôsobu doručenia). Na finančný rozdiel medzi vráteným a novým tovarom Vám vystavíme faktúru (finančný rozdiel doplatíte) alebo dobropis (finančný rozdiel Vám bude vrátený).


Adresa pre vrátenie tovaru:
NONO s.r.o.
Záhradnícka 6
811 08 Bratislava

Názov Zverejnené
Odstúpenie od zmluvy - Návratka Veľkosť: 25 Kb Typ: XLS ..odstupenie_od_zmluvy_Navratka.xls