Drevená šachovnica Giglio  219.00 € s DPH
(182.50 € bez DPH)

  • Kód produktu: 014/1SB
Drevená šachovnica 42x42x7,5 cm s úložným priestorom od Giglio

Drevená šachovnica s úložným priestorom na šachové figúrky je uzamykateľná na kľúčik, je vyrobená z intarzovaného dreva a lakovaná a je jedinečným produktom talianskeho výrobcu Giglio.
Produkty talianskeho výrobcu, firmy Giglio, sú najvyššej kvality a pracovali na nich najlepší remeselníci. Produkty sú z inkrustovaného a intarzovaného dreva a fascinujúce sú najmä pre tých, ktorí majú záujem o klasické kúsky.
Najmä rozmanitosť použitého dreva pochádzajúceho väčšinou z Európy a Afriky, sušenie, montáž a lakovanie, to všetko prispieva k tvorbe mimoriadnych výrobkov.
Drevo ako eben, Elmwood, javor, topoľ, briar, palisander, orech, či vavon sú farbené rôznymi farbami. Zostava malých kúskov dreva - tzv. puzzle môže vyžadovať až 25 rôznych druhov dreva. Drevo je dokonale vysušené a dyhovanie starostlivo vyberané. Výrobky sa označujú ako "drevo vložka", Taliani tomu hovoria "intarzia" - zložité vzory sú vytvorené zo stoviek malých kúskov dreva, ktoré sú starostlivo vyberané, aby každý jeden výrobok bol jedinečne krásny a kvalitne spracovaný.


Parametre

Materiál: drevo
Šachovnica rozmery: 42x42x7,5 cm

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ